Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript!
HOME | O NÁS | VÝROBKY | MALOOBCHODNÍ BALENÍ | PSALI O NÁS | KONTAKT |
logo pajero foodKVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ
logo pajero food d-mob-noneobchod@pajero-food.cz
Logo Pajero
ZELENINA SÝRY MASO

Naším hitem v kategorii mletého masa jsou Čevapčiči - výborná šťavnatá chuť, kvalitní ingredience a rychlá příprava je zárukou spokojenosti. Dalším výrobkem, kterým se můžeme pyšnit je náš Masový karbanátek "Jako kdysi".
Proč toto označení? Jedná se o poctivou recepturu našich maminek, tak jak Vám chutnal karbanátek v dětství. Vracíme se ke kořenům naší gastronomie. Tento výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou ingrediencí, poctivou recepturou a šťavnatou chutí. Nejsme hamburger, jsme karbanátek. Tak jak ho všichni známe a milujeme. Karbanátek je jemně obalený ve 3 g strouhanky a po jeho rozkrojení, můžete vidět krásnou strukturu jednotlivých surovin, tak jako když si ho připravíte doma.

Lehké kuřecí maso mají rádi nejen dospělí, ale hlavně děti. Naše kuřecí řízky a pikantní řízečky, oceněné značkou A Klasa, jsou navíc bez přidaných éček. Jsou šťavnaté a voňavé, jako kdybyste je právě přinesli od řezníka.

MASOVÝ KARBANÁTEK

"Jako kdysi". Vyrobeno z vepřového a hovězího masa, vody, cibule, toastový chléb, vaječné melanže, strouhanky, mléka, soli, pepře, majoránky a libečku. Příprava na pánvi nebo ve fritovacím hrnci.

Hmotnost: 100 g, 75 g

Obsah kartonu: 5 kg, 5,25 kg

 

ČEVABČIČI

Vyrobeno z vepřového a hovězího masa, pšeničného proteinu, vody, cibule, hořčice, vaječné melanže, strouhanky, nativního bramborového škrobu, soli a pepře. Příprava na pánvi nebo grilu. Nepředsmažené.

Hmotnost: 25 g

Obsah kartonu: 5 kg

 

PLNĚNÁ PAPRIKA

Vyrobeno z paprikového lusku, vepřového a hovězího masa, obilných proteinů, mléka, vaječného bílku, vaječné melanže, cibule a koření.Hmotnost: celkem - 130 g, náplň - 75 g

Obsah kartonu: 6 kg

 

HOLANDSKÝ ŘÍZEK

Výrobek vysoké kvality z mletého hovězího a vepřového masa, které si sami meleme, s přidáním sýru Eidam a speciálního koření.

Hmotnost: 100 g

Obsah kartonu: 5 kg

 

KUŘECÍ ŘÍZEK KLASIK

Vyrobeno z čisté prsní svaloviny, domácí trojobal, nepředsmažený.

Hmotnost: 150 g

Obsah kartonu: 5 kg

 

KUŘECÍ ŘÍZEČKY

Vyrobeno z čisté prsní svaloviny, domácí hrubý pikantní trojobal, nepředsmažené.

Hmotnost: cca 40 g

Obsah kartonu: 5 kg

 

KUŘECÍ KAPSA

Vyrobeno z čisté prsní svaloviny s plátkem vepřové šunky a plátkem eidamské cihly 30% tuku, domácí trojobal, nepředsmažené.

Hmotnost: 150 g

Obsah kartonu: 6 kg

 

VEPŘOVÝ ŘÍZEK Z PEČENĚ

Vyrobeno z vepřové pečeně, domácí trojobal, nepředsmažené.

Hmotnost: 150 g

Obsah kartonu: 5 kg

 

VEPŘOVÝ ŘÍZEK Z KRKOVICE

Vyrobeno z vepřové krkovice, domácí trojobal, nepředsmažené.

Hmotnost: 150 g

Obsah kartonu: 5 kg

 

TOAST

Vyrobeno z toastového chleba 75 g, šunky nejvyšší jakosti 55 g, pravého sýru Gouda 55g a másla. Příprava na kontaktním grilu.

Hmotnost: 185 g

Obsah kartonu: 24 ks

 

Kontakt :

Pajero s.r.o.
Areál ČD, Práce 2039
405 02 Děčín

obchod@pajero-food.cz

IČO: 27304868


© Copyright 2022 EasyComp s.r.o.